Achterreflector - 312ZB30PB
Achterreflector
  • Spatbordreflector met 30 mm of 43 mm radius
  • Bevestiging: schroef of lijm
  • Keurmerk K, E
UVP
Attributen
Functie Achterreflector - 312ZB30PB
Materiaal Kunststof
Afmetingen in mm 67 x 27 x 10
Goedgekeurd conform StVZO Ja
E-keurmerk Ja
Product gewicht in g 10
Z-keurmerk Ja
EAN 4006021013995
Artikelnummer 312ZB30PB
Vergelijking van geselecteerde producten
Achterreflector - 312ZB30PB
Achterreflector
Prijs
Materiaal
Kunststof
Afmetingen
67 x 27 x 10 mm
Goedgekeurd conform StVZO
Ja
Montage op spatbord, staande achtervork of zadelpen
Bagagedrager montage
E-keurmerk
Ja
Product gewicht
10 g
Z-keurmerk
Achterreflector - 313/1ZB
Prijs
Materiaal
Kunststof
Afmetingen
55 x 50 x 26 mm
Goedgekeurd conform StVZO
Bagagedrager montage
E-keurmerk
Product gewicht
28 g
Z-keurmerk
Achterreflector - 314/1
40 x 45 x 29 mm
14 g
Achterreflector - 314/8-1
40 x 45 x 29 mm
14 g
Achterreflector - 316WZ
Plastic
55 x 110 x 25 mm
45 g
Voorreflector - 306GSPB2
Voorreflector
89 x 13 x 8 mm
6 g
Zijreflector - 563/2-1
Zijreflector
Kunststoff
36 x 61 mm
16 g
Vergelijkbare producten
Achterreflector - 312ZB30PB
Spatbordreflector met een radius van 30 mm of 43 mm.